Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Online Ödeme

Biz Kimiz?

 
Spandex; tabela, reklamcılık ve dijital baskı ürünlerinde, lider firmaların tedarikçisi olarak dünya geneline hizmet vermektedir.
 
1976 yılından beri işimiz; tabela, reklam, baskı, grafik, araç kaplama ve daha birçok görsel iletişim alanında müşterilerimize her türlü çözümü bir arada sunmaktır.
15 farklı ülkedeki ofislerimizle ve dünya lideri firmaların geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermek önceliğimizdir.
 
Spandex, dijital baskı ve reklam sektöründe komple çözüm sunmayı prensip edinmiştir ve bu noktada dünya lideri firmalarla çalışmaktadır.
 
Çok çeşitli, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Spandex, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyat - performans dengesini sağlamaktadır.
 
> 14 farklı ülkede ofisler
> 35.000 çeşit ürün
> 33.000 müşteri
> Müşterilerimize hizmet veren 750 personel
> Günlük 2500 sipariş
> 23 depodan günlük 5500 sevkiyat
> Siparişlerin % 98 inde ertesi günü teslimat
 
 
OTS İç ve Dış Ticaret A.Ş 1987 yılından beri dijital baskı çözümleri, görsel iletişim ve reklam malzemeleri konusunda sektöre hizmet vermektedir.
 
Bir çok dünya markasının Türkiye distribütörü olan OTS, Ankara ve İstanbul ofisleri yanısıra yurt çapındaki dağıtıcıları ile ürünlerini 5000'in üzerindeki müşterisine dağıtmaktadır.
 
OTS, ürün tanıtımından güncel uygulamalara kadar ihtiyaç doğrultusunda verdiği eğitimlerle müşterilerine hizmet odaklı çözümler sunmaktadır.
 
> Profesyonel satış ekibi ile çözüm odaklı satış
> Dağıtım araçları ile Türkiye çapında satış ve tanıtım
> Jumbo rulodan sarım ve kesim hizmeti
> Teknik servis
> Ürün eğitimleri 
 
 
OTS, dünyanın en büyük reklam malzeme toptancısı olan Spandex ile 2014 de imzaladığı ortaklıkla Spandex grup şirketlerinden biri olmuştur. Pazardaki konumunu daha da güçlendirerek ürün ve hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.