Üye olmak istiyorum
Şifremi unuttum
Online Ödeme

Çevre Politikamız

OTS olarak çevre sorumluluğu bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Amacımız küresel kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmaktır. Bu amaçtan hareketle satışını yaptığımızın ürünlerin çevre ile dost ürünler olmasına özen göstermekteyiz.

Ayrıca çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin çevresel konulara olan farkındalığını sürekli olarak yüksek tutmayı amaçlamaktayız. Ulusal çevre ve iş sağlığı güvenliği mevzuatına uymaktayız. Şirket faaliyetlerimizi sürdürürken enerji ve doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanarak israfı azaltmaya çalışmaktayız.

 


 

Pil Toplama Noktası Olarak Hizmet Vermekteyiz!

Piller Çöpe Gitmesin!

 

Atık pilleri ayrı toplayarak çevrenin korunmasına önemli bir katkıda bulunabiliriz!
 

Bu amaçla OTS, ‘’Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği’’ (TAP) ile çalışmakta ve ‘’Pil Toplama Noktası’’ olarak hizmet vermektedir. Atık pillerinizi firmamızda, bertaraf edilmesi veya geri kazanılabilmesi amacıyla topluyoruz. Pillerinizi firmamıza getirebilir veya OTS Aracımıza ziyaretlerimiz sırasında teslim edebilirsiniz.  


Atık Pillerle İlgili Yapılması Gerekenler

-
Atık pillerin bünyelerindeki bazı metallerin geri kazanılabileceğini ve böylece çevreye ve ekonomiye katkıda bulunulacağını unutmayınız.

- Atık pillerinizi ayrı bir yerde (naylon torba, kutu, kavanoz, vs.) biriktiriniz.
- Atık haldeki pilleri evinizde veya iş yerinizde uzun sürelerle muhafaza etmeyiniz.

- Atık pillerinizi bulunduğunuz yere en yakın atık pil toplama kutusuna atınız veya satın aldığınız yere götürünüz.

- Eğer pil satın aldığınız yerde atık pil toplama kutusu yoksa, satış noktasını uyarınız ve atık pil kutusu bulundurmasının yasal bir yükümlülük olduğunu hatırlatınız.
 

Daha fazla bilgi için: tap.org.tr

 

 

Elektronik Atıklarınızı Çöpe Atmayın!
 


 

E-atıklarınız bir telefonla alınıyor ve geri dönüşüme sokuluyor. Bu kadar basit, ama çok da önemli... Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

No: 0312 528 20 16

www.evcilerkimya.com